Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Kategorie blogu
Newsletter

Vaše zboží mě zajímá a chci dostávat informace o tom, co je nového.

 

  1. Úvod
  2. Blog
  3. LOGICO PRIMO - prima zábava a poučení v jednom
26.04.2017
Komentáře (0)

LOGICO PRIMO - prima zábava a poučení v jednom

Každá žena, ať už je maminka, babička, teta na hlídání, učitelka v mateřské školce nebo vedoucí nějakého zájmového kroužku čas od času řeší problém jak zabavit dítě něčím smysluplným. Studnice našich nápadů týkající se vyplnění volného času našich nebo nám svěřených dětí není z pochopitelných důvodů bezedná. Nejde jen o to děti chvíli zabavit, ale také chceme, aby se něco naučily, v něčem se zdokonalily a aby samy v sobě objevily touhu poznávat nové věci. Pokud chcete sobě i dětem zpestřit společné volné chvíle, chcete je moderní zábavnou, a především nenásilnou formou vzdělávat, určitě zvolte některou z variant učebního systému Logico Primo pro děti od 3 do 6 let.

 

Jakým způsobem systém funguje

 

V žádném případě nemusíte mít obavy, že byste práci s tímto systémem nezvládli. I když práce… to je silné slovo! Vždyť je to hračka a jak se říká: „Kdo si hraje, nezlobí“.

Každá sada obsahuje soubor 16 karet, vždy s šesti úkoly. Plnění těchto úkolů spojuje zábavu s procvičováním jemné motoriky, s orientací dětí v prostoru, zlepšuje udržení jejich pozornosti a učí trpělivosti a soustředění nejen děti, ale často i dospělé. Krásně a nápaditě ilustrované karty se zasunují do rámečku, jehož součástí jsou barevné knoflíky, které se přesunují ke správným odpovědím. To, jestli děti odpovídají správně, můžete zkontrolovat vy, nebo vaši svěřenci sami. Je to jednoduché - stačí otočit kartu, porovnat barvy a správné řešení je na světě.

 

 

Svět viděný dětskýma očima

 

Tříleté děti jsou velice hravé, vnímavé a rády se dozvídají něco nového. Těchto vlastností využívají i tvůrci systému Logico Primo. Didaktická hračka Logico Primo je určena dětem od 3 do 6 let věku a lze s ní bavit jak jednotlivce, tak celé skupiny malých a zvídavých dětí. Nejen rodiče, ale také speciální pedagogové v těchto setech najdou vše potřebné k podpoře psychosomatického vývoje a k rozvoji volních vlastností dětí.

 

Čas letí jako splašený a děti jsou zase o rok starší, tudíž rozumnější, vyspělejší a snad i zvídavější. Na systém s názvem Logico Primo proto navazuje velmi podobný učební systém Logico Piccolo, kde je rámeček již s deseti knoflíky a i úkoly na kartách jsou přizpůsobeny pro starší děti...ale o tom zase někdy příště.

 

A kdybyste snad potřebovali pomoci s výběrem, možná Vám budou vyhovovat některé pečlivě vybrané balíčky:

 

Amálka – pro úplný začátek se systémem Logico Primo. Balíček obsahuje soubory vhodné pro děti už od 3 let.

Bertík – ten je tu pro děti od 4 let

Oliver – čísla, roční období a zvířata pro děti od 4 let

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Newsletter
Email s informacemi zasíláme přibližně 4 x za rok.
Potřebujete s něčím poradit?

Kontaktujte nás.

+420 775 255 326

info@amosek.cz

fb

 
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz